Filters

Ad Breukel
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 6589
E: awv.breukel@avans.nl
Alexander Compeer
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 6977
E: ae.compeer@avans.nl
André van de Wijdeven
Onderwijs- en onderzoekondersteuner BAC
T: +3188 525 0326
E: aj.vandewijdeven@avans.nl
Annine Rozema
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 5462 7485
E: adk.rozema@avans.nl
Arjen Boon
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 3085
E: ar.boon@avans.nl
Arno Broeders
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 6964
E: ahc.broeders@avans.nl
Arno de Vaan
Programmamanager Onderzoek / Acquisitie
T: +3188 525 7864
E: a.devaan@avans.nl
Arnold Nijhuis
Arnold Nijhuis
Docent-onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 8683
E: awg.nijhuis@avans.nl
Bart Kapteijns
Projectmanager
T: +88 525 8303
E: afm.kapteijns@avans.nl
Bas Koebrugge
Bas Koebrugge
Marketing & Communicatie
T: +3188 525 5754
E: b.koebrugge@avans.nl
Bazante Sanders
Docent-onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 7628
E: bk.sanders@avans.nl
Benno de Vries
Coördinator Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 7836
E: b.devries1@avans.nl
Betty Oostenbrink
Docent-onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +316 2350 9655
E: aj.oostenbrink@avans.nl
Bruno Bastos Sales
Bruno Bastos Sales
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 6157
E: b.bastossales@avans.nl
Chris Rijsdijk
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 6903
E: c.rijsdijk@avans.nl
Denise van Eekeren
Programmamanager HZ
T: +316 4419 9144
E: denise.van.eekeren@hz.nl
Dennis van Dijk
Project Controller
T: +3188 525 7243
E: dac.vandijk@avans.nl
Diederich Kroeske
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 6329
E: dm.kroeske@avans.nl
Dylan de Jong
Onderzoeker Marine Biobased Specialties
E: dlc.de.jong@hz.nl
Elisa Platjouw
Docent-onderzoeker Marine Biobased Specialties
E: elisa.platjouw@hz.nl
Ellen van Haperen
Junior Project controller
T: +3188 525 7232
E: ecj.vanhaperen@avans.nl
Eric Mattheussens
Eric Mattheussens
Onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +316 8250 2247
E: esgm.mattheussens@avans.nl
Erik Rump
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +31 88 525 6484
E: et.rump@avans.nl
Ewout Vaes
Junior Communicatiemedewerker
T: +3188 525 0919
E: ejg.vaes@avans.nl
Ferry Oomen
Junior Onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 0957
E: f.oomen@avans.nl
Francisco Ortega Exposito
Junior onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 6416
E: fa.ortegaexposito1@avans.nl
Frank Huijben
Lector Biobased Bouwen
T: +31885250462
E: faa.huijben@avans.nl
Guilherme de Souza Reis
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
E: ga.desouzareis@avans.nl
Han van Kasteren
Lector Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 8162
E: jmn.vankasteren@avans.nl
Han van Osch
Han van Osch
Portfoliomanager Onderwijs
T: +316 1090 5484
E: ja.vanosch@avans.nl
Hans de Wit
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 6006
E: j.dewit5@avans.nl
Hugo de Moor
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 5915
E: hhc.demoor@avans.nl
Ilse Rovers
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 9032
E: ca.rovers@avans.nl
Ingrid Berende
Financieel adviseur
T: +3188 525 7296
E: ac.berende@avans.nl
Ingrid de Vries
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +31118 489 742
E: ingrid.de.vries@hz.nl
Ireen Klitsie
Management Assistente
T: +3188 525 7460
E: i.klitsie@avans.nl
Ischa Lamot
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 9047
E: i.lamot@avans.nl
Iwan Westerveen
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 4844 5485
E: jv.westerveen@avans.nl
Jack Doomernik
Lector Smart Energy
T: +3188 525 9007
E: jemj.doomernik@avans.nl
Jady de Rooij
Junior Onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 1426
E: jp.derooij@avans.nl
Jappe de Best
Lector Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 8097
E: jh.debest@avans.nl
Jasper Caupain
Onderzoeksondersteuner Smart Energy
T: +3188 525 0998
E: jcp.caupain@avans.nl
Jasper Meijer
Onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 0953
E: j.meijer8@avans.nl
Jasper Sluis
Jasper Sluis
Projectleider Biobased Bouwen
T: +316 5367 3111
E: ja.sluis@avans.nl
Jeroen van Gerwen
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 7991
E: j.vangerwen@avans.nl
Jobert Ludlage
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 8502
E: Jha.ludlage@avans.nl
Joost van Stuijvenberg
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +31885258493
E: jc.vanstuijvenberg@avans.nl
Joris Deliën
Junior projectleider Biobased Bouwen
T: +3188 525 8802
E: jj.delien@avans.nl
Kees Kruithof
Kees Kruithof
Docent-onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 9477
E: ca.kruithof@avans.nl
Kim Jones
Senior Management Assistente
T: +3188 525 0956
E: kr.jones@avans.nl
Laura van Opstal
Project Officer Biobased Resources & Energy
T: 088 - 525 82 59
E: l.vanopstal1@avans.nl
Lennart Zoeter
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +31 6 373 11 535
E: l.zoeter@hz.nl
Linda Schetters
Learning Community Coördinator
T: +3188 525 2831
E: lpt.schetters@avans.nl
Maarten den Hollander
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 2824 3481
E: m.den.hollander@hz.nl
Maddalena Logrieco
Onderzoeker Biobased Transities
T: +3188 525 0962
E: me.logrieco@avans.nl
Manja Oude Middendorp
Subsidie adviseur - Projectleider
T: +3188 525 0486
E: m.oudemiddendorp@avans.nl
Mara van Eijndhoven
Junior Projectondersteuner
E: m.vaneijndhoven1@avans.nl
Margot Verwei
Margot Verwei
Projectmedewerker Biobased Bouwen
T: +316 1096 7587
E: mgp.verwei@avans.nl
Maria Cliteur
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +316 10538497
E: mw.cliteur@avans.nl
Marianna Coelho
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 3921 5300
E: marianna.coelho@hz.nl
CoE BBE
Marijn Heeren
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 4875 6010
E: Marijn.heeren@hz.nl
Marja van der Zanden
Project- en communicatie medewerker
T: +31885258696
E: wjm.vanderzanden@avans.nl
Marlies Schets
Junior onderzoeker
T: +3188 525 5803
E: mjw.schets@avans.nl
Martijn Zieverink
Lector Biobased Transities
T: +3188 525 0394
E: mmp.zieverink@avans.nl
Maurice van Londen
Projectleider
T: +316 4057 7670
E: m.vanlonden@avans.nl
Mertijn Weeda
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 9484
E: l.weeda@avans.nl
Miaomiao Zhou
Associate lector Smart Fermentation
T: +3188 525 6361
E: m.zhou1@avans.nl
Michiel Michels
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 9291
E: mha.michels@avans.nl
Mijke Kleisterlee
Senior Management Assistente
T: +3188 525 8177
E: mgt.kleisterlee@avans.nl
Mirthe Raats
Junior onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 6322
E: mwj.raats@avans.nl
Mithyzi Andrade Leal
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 7461
E: m.andradeleal@avans.nl
Moctar Coulibaly
Junior onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
E: m.coulibaly@avans.nl
Monique Wintermans
Communicatieadviseur energietransitie
T: +3188 525 9276
E: mwam.wintermans@avans.nl
Myla Gonzalez Alonso
Junior onderzoeker Smart Energy
E: mnh.gonzalezalonso@avans.nl
Myron Koster
Myron Koster
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 4049 1375
E: mjj.koster@avans.nl
Neha John
Junior onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 7072
E: ns.john@avans.nl
Philippa Roots
Onderzoeker Biobased Transities
T: +3188 525 0989
E: pm.roots@avans.nl
Pieter Schep
Projectmedewerker
T: +3188 525 6669
E: p.schep@avans.nl
Qian Zhou
Projectleider - Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 6660
E: q.zhou1@avans.nl
Ralph Simons
Directeur
T: +316 2030 1362
E: rab.simons@avans.nl
Redouane Eddeane
Docent-onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 6970
E: r.eddeane@avans.nl
Rene Kleijntjens
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 9034
E: rh.kleijntjens@avans.nl
Rima Mahmoud
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 8126
E: r.mahmoud@avans.nl
Saleh Mohammadi
Lector Hernieuwbare Energiedragers
T: +316 2496 9861
E: s.mohammadi6@avans.nl
Samet Azman
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 7664
E: s.azman@avans.nl
Sander van Gameren
Onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 0386
E: s.vangameren1@avans.nl
Sandra Corderí Gándara
Onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 0336
E: s.corderigandara@avans.nl
saskia-boot
Saskia Boot-Wijn
Coördinator bedrijfsvoering
T: +3188 525 9131
E: s.boot@avans.nl
Serena Buscone
Technisch Lab Manager Biobased Bouwen
T: +3188 525 5994
E: s.buscone@avans.nl
Shannon Peuling
Onderzoeker Biobased Bouwen / Caradt
T: +3188 525 7825
E: s.peuling@avans.nl
Stefano Roccio
Junior Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 5831
E: s.roccio@avans.nl
Susanne Heldens
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 9384
E: spa.heldens@avans.nl
Svebor Heruc
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 5830
E: s.heruc@avans.nl
Tanja Moerdijk
Associate Lector Marine Biobased Specialties
T: +31118 489000
E: tanja.moerdijk@hz.nl
Thais de Castro Lima Varella
Docent - onderzoeker Living Lab Brasil
T: 0633223038
E: t.decastrolimavarella@avans.nl
Tonny Drijdijk
Onderzoeker Smart Energy
T: +3188 525 8557
E: aj.drijdijk@avans.nl
Valentin Contin
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 0396
E: v.contin@avans.nl
Wendy van Rijsbergen
Marketing & Communicatie
T: +3188 525 8015
E: w.vanrijsbergen@avans.nl
Werner Muller
Werner Muller
Projectleider Biopolymer Application Center
T: +316 8362 4220
E: ww.muller@avans.nl
Wil Mertens
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 6882
E: wpm.mertens@avans.nl
Willem Böttger
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 5234 5020
E: woj.bottger@avans.nl
Willem van Liemt
Onderzoeker Biobased Transities
T: +3188 525 0976
E: wbs.vanliemt@avans.nl
Wilner Acosta Martinez
Werkplaatsmeester BAC
T: +3188 525 5922
E: ws.acosta@avans.nl
Wim Gaakeer
Wim Gaakeer
Docent-onderzoeker Biobased Building Blocks & Products
T: +3188 525 8417
E: wa.gaakeer@avans.nl
Yujun Huang
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 0420
E: y.huang5@avans.nl

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close